זוגיות בעשרת

מה אנחנו יכולים לעשות כדי לשפר את הזוגיות שלנו?

אתם יכולים להירשם לקורס הוירטואלי הזה, קורס שמאפשר לכם זמן זוגי איכותי, בו תלמדו מלא דברים שכל אחד מהם יכול לתת לכם דחיפה לעבודה שלכם על הזוגיות שלכם. בקורס נשלב סרטונים עם משימות זוגיות מתוך עשרת הדברות.

אז לפני השאלה על חיבור עשרת הדברות דוקא לעשרת הדברות, אני רוצה שתדעו קצת מה נלמד ביחד. אנחנו נתעסק בכיצד משוחחים, שאלת ‘למה להתחתן’ כבסיס לבניית הקשר (גם אחרי הרבה שנים יחד), מה עושים עם הכעס? קדושת הקשר, פינוי ומילוי זמן איכות, גבולות אישיים זוגיים ומשפחתיים, תשומת לב לצורת התקשורת בינינו, מה זו אהבה? איך מחמיאים ומעריכים? עבודה על הדיבור הפנימי שלנו, על חוש הביקורת, ועל המושג מובחנות. זה המון דברים שאנחנו נפתח – רק כדי שאתם תחליטו אם להעמיק בו עוד יותר בעצמכם או שזה לא מתאים לכם.

איך יכול להיות שזה לא יתאים? כי הכלל העליון של בניית זוגיות הוא שאין משהו שמתאים לכולם, ואם זה לא שבור – אל תיגע. כל זוג לגופו, הדינמיקה שלכם, ההתנהלות שלכם, מה טוב לכם, מה עובד לכם – ומה לא. לכן על ידי פתיחת כל מיני כיוונים, אני די בטוח שתמצאו משהו שיתאים לכם – דיבר שמדבר אליכם, משימה שאהבתם, אתגר או קבלה שקיבלתם על עצמכם.

אז קדימה לחצו כאן והירשמו לקורס זוגיות בעשרת. אל תדחו למחר את מה שאפשר לקבל על עצמכם כבר היום!

בנוסף לקורס עצמו, כל מי שנרשם יוכל ליהנות משעת ייעוץ על אחד מתכני הקורס בזום או בלייב איתי, וביחד נחזק את הזוגיות שלכם!

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד